V článků najdete vzor Faktury pro neplátce DPH. Spousta začátečníků si vůbec neví rady jak by měla taká faktura od neplátce DPH vypadat, proto je tady faktura vzor.

Faktura vzor od neplátce DPH

Níže najdete vzor pro neplátce DPH. Vystavení faktury je vždy nejtěžší pak už to jde lehce a je to bez problémů. Takže takováto vzorová faktura vám může v začátku pomoci. Měli v začátku také pomohla takováta vzorová faktura a proto ji dávám k dispozici i ostatním. Když jste neplátci DPH tak stačí když povedete jednoduchou daňovou evidence. V evidujete jak příjmy z vašeho podnikání, tak výdaje vašeho podnikání. Daňová evidence je velmi jednoduchá a zvládne jí opravdu každý. Ještě lehčí to, je pokud budete uplaťnovat paušální výdaje. Poté stačí evidovat jen příjmy a případné pohledávky. V roce 2010 byl paušál pro volnou činnost ve výši 60 %, což je hodně dobré. A hodně lidem se tedy vyplatí uplaťnovat paušální výdaje.

Faktura vzor -skladování

Vždy když vám bude proplacena nějaké fakturu tak to zaznamenejte do daňové evidence a poté si fakturu na tiskárně vytiskněte a založte si jí do šanonu. Lepší je to mít v pořádku hned, než to honit na poslední chvíli.

Pokud nevíte v čem začít podnikat, tak si přečtěte článek v čem začít podnikat.

Faktura vzor ke stažení

Faktura-Vzor ke stažení