V články načerpáte inspirace pro vymalování vašeho obyváků. Dozvíte jaké barvy jsou do obyváku nejvhodnější a které se naopak vůbec nehodí.

Malujeme pokoje

Je dobré vždy vymalovat celý dům či byt zároveň. Prostě je lepší udělat jednu hromadnou akci, než několik malých akcí. Je tedy třeba nakoupit hodně barvy, dále barvičky do základní barvy a také vybavení na vymalování pokojů. Tedy válečky a štětky. V článku malování pokojů inspirace můžete načerpat hodně inspirace pro krásné vymalování vašich pokojů. Dozvíte se jaké barvy jsou nejlepší.

Jak vymalovat obývací pokoj

Většina rodin tráví většinu času v obývacím pokoje. Pro načerpání inspirace se podívejte na článek obývací pokoje inspirace, ve kterém získáte inspiraci pro váš obývací pokoj. Je lepší volit nějaké veselé barvy. Výhněte se klasické bílé barvy, ta je dnes už out. V článku jak vymalovat obývací pokoj se dozvíte vše o tom jak vymalovat váš obývací pokoj. Můžete také použít i tapety.

Výmalba pokojů nás bude stát sice hodně sil, ale výsledek bude stát za to. Hned se vám bude ve vašem bytě žít lépe. Pěkné prostředí působí na člověka pozitivně.