Přestavíme si úřad práce Břeclav. Ukážeme vám přesnou adresu, dále telefony, emaily a také úřední hodiny úřadu práce Břeclav. Na závěr nabídneme i kontaktní informace na jednotlivé pracovníky.

Úřad práce Břeclav adresa a kontakty

Úřad práce Břeclav leží na ulici Fintajslova 1976/7 a slouží pro občany Břeclavi ale i pro okolí Břeclavska. Níže uvedená přesná adresa úřadu práce Břeclav vám pomůže s orientací přímo na místě.

Adresa úřad práce Břeclav:

Úřad práce v Břeclavi

Fintajslova 1976/7
690 02 Břeclav 2

Pokud máte jen dotaz na úřad práce Břeclav tak stačí zvednout telefon a zavolat na úřad práce Břeclav. Dále můžete také využít emailu.

Kontakty úřad práce Břeclav:

Telefon úřad práce Břeclav: 950 107 111
Fax úřad práce Břeclav: 950 107 302
Email úřad práce Břeclav: uradprace@bv.mpsv.cz

Úřad práce Břeclav úřední hodiny

Úřad práce Břeclav je hodný na občany a má vzorně otevřeno každý pracovní den. Můžete tedy přijit v pondělí, úterý, středu, čtvrtek, pátek. Přesné úřední hodiny najdete v tabulce:

Pondělí: 08:00 – 17:00
Úterý: 08:00 – 13:00
Středa: 08:00 – 17:00
Čtvrtek: 08:00 – 13:00
Pátek: 08:00 – 13:00

Úřad práce Břeclav pracovníci kontakt

Úřad práce Břeclav má povícero zaměstnanců. Níže najdete kontakty na jednotlivé důležité pracovníky úřadu práce Břeclav.

Statutární zástupce: Lubomír Marko tel. 950 107 400 e-mail lubomir.marko@bv.mpsv.cz
Sekretariát ředitele: Martina Skoumalová tel. 950 107 401 e-mail Martina.Skoumalova@bv.mpsv.cz
Zprostředkování: Zdeňka Můčková, DiS. tel. 950 107 418 e-mail Zdenka.Muckova@bv.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství: Ing. Helena Lipoldová tel. 950 107 420 e-mail Helena.Lipoldova@bv.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným: JUDr. Dana Zůlová tel. 950 107 435 e-mail Dana.Zulova@bv.mpsv.cz
Podpora a evidence: Ing. Helena Lipoldová tel. 950 107 420 e-mail Helena.Lipoldova@bv.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba: Bc. Jaroslav Zbytovský tel. 950 107 447 e-mail jaroslav.zbytovsky@bv.mpsv.cz
Poradenství: Mgr. Vladimíra Blažková tel. 950 107 424 e-mail Vladimira.Blazkova@bv.mpsv.cz
Volná pracovní místa: Zdeňka Můčková, DiS. tel. 950 107 418 e-mail Zdenka.Muckova@bv.mpsv.cz
ESF: Anna Sindlová tel. 950 107 445 e-mail Anna.Sindlova@bv.mpsv.cz
Trh práce: Ing. Vlastimil Slezák tel. 950 107 440 e-mail Vlastimil.Slezak@bv.mpsv.cz
Kontrolní a právní: JUDr. Vojtěška Nezvalová tel. 950 107 430 e-mail Vojteska.Nezvalova@bv.mpsv.cz
Ekonomie: Ing. Jan Podhorský tel. 950 107 510 e-mail Jan.Podhorsky@bv.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání: Mgr. Vladimíra Blažková tel. 950 107 424 e-mail Vladimira.Blazkova@bv.mpsv.cz
Výpočetní technika: Ing. Radek Hluchý tel. 950 107 470 e-mail Radek.Hluchy@bv.mpsv.cz
Internet – správce: Ing. Radek Hluchý tel. 950 107 470 e-mail Radek.Hluchy@bv.mpsv.cz
Státní sociální podpora – vedoucí pracoviště: Mgr. Ivana Benáčková tel. 950 107 551 e-mail Ivana.Benackova@bv.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory: Hana Rolíšková tel. 950 107 506 e-mail Hana.Roliskova@bv.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP: Mgr. Ivana Benáčková tel. 950 107 551 e-mail Ivana.Benackova@bv.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP: Ing. Pavel Červenka tel. 950 107 564 e-mail Pavel.Cervenka@bv.mpsv.cz

Podívejte se také na server o hubnutí a dietách.