Ukážeme vám kde sídlí úřad práce Brno, jaká má úřední hodiny a také kontakty na jednotlivé pracovníky kteří pracují na úřadu práce Brno.

Úřad práce Brno adresy, kontakty

Úřad práce Brno sídlí na této adrese:
Úřad práce Brno-město
Křenová 111/25
Trnitá
602 00 Brno 2

Úřad práce Brno úřední hodiny

Úřad práce Brno je pro občany otevřen v následujicích dnech a hodinách. Je otevřeno každý všední dne, kromě čtvrtku.

Pondělí: 07:30 – 17:00
Úterý: 07:30 – 14:30
Středa: 07:30 – 17:00
Čtvrtek: neúřední den
Pátek: 07:30 – 13:00

Úřad práce Brno – kontakty na pracovníky

Níže vám překládáme seznam kontaktů na jednotlivé pracovníky, kteří pracují pro úřad práce Brno. Najdete telefon na pracovníka a také můžete kontaktovat pracovníka přes jeho email.

Statutární zástupce: Ing. Jiří Uklein, Ph.D. tel. 950 104 214 e-mail jiri.uklein@bm.mpsv.cz
Sekretariát ředitele: Zlata Mojžíšková tel. 950 104 214 e-mail Zlata.Mojziskova@bm.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství: RNDr. Jiří Fukan, Ph.D. tel. 950 104 316 e-mail Jiri.Fukan@bm.mpsv.cz
EURES poradce: Mgr. Lenka Navrátilová tel. 950 104 320 e-mail Lenka.Navratilova@bm.mpsv.cz
Volná pracovní místa: Věra Svobodová tel. 950 104 238 e-mail Vera.Svobodova@bm.mpsv.cz
ESF: Mgr. Pavel Ondrák tel. 950 104 330 e-mail Pavel.Ondrak@bm.mpsv.cz
Trh práce: Mgr. Ivana Ondráková tel. 950 104 324 e-mail Ivana.Ondrakova@bm.mpsv.cz
Kontrolní a právní: Mgr. Jiří Tesař tel. 950 104 327 e-mail Jiri.Tesar@bm.mpsv.cz
Ekonomie: Ing. Radana Kocourková tel. 950 104 315 e-mail Radana.Kocourkova@bm.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání: Paed.Dr. Eva Blažková tel. 950 104 450 e-mail Eva.Blazkova@bm.mpsv.cz
Výpočetní technika: Ing. Eva Štěpánová tel. 950 104 312 e-mail Eva.Stepanova@bm.mpsv.cz
Internet – správce: Lubomír Macfelda tel. 950 104 288 e-mail Lubomir.Macfelda@bm.mpsv.cz
Státní sociální podpora – vedoucí pracoviště: Ing. Hubert Přibyl tel. 950 104 510 e-mail Hubert.Pribyl@bm.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory: Jarmila Vymazalová tel. 950 104 512 e-mail Jarmila.Vymazalova@bm.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP: Zdeňka Floriánová tel. 950 104 511 e-mail Zdenka.Florianova@bm.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP: Radek Vlach tel. 950 104 600 e-mail Radek.Vlach@bm.mpsv.cz