Přestavíme vám v rychlosti úřad práce Liberec. Ukážeme vám přesnou adresu, kontaktní prostředky, úřední hodiny a další důležité informace pro vás.

Úřad práce Liberec adresa a kontakty

Úřad práce Liberec leží na ulici Milady Horákové a slouží pro lidi z Liberce a také pro nejbližší okolí Liberecka. Níže najdete přesnou adresu úřad práce Liberec která vám usnadní jeho hledání.

Adresa úřad práce Liberec:

Úřad práce v Liberci
Dr. Milady Horákové 580/7
Liberec IV-Perštýn
460 01 Liberec 1

Pokud máte na úřad práce Liberec jen nějaký dotaz či přípomínku, tak můžete využít telefonu, faxu či emailové komunikace, kterou využije především mladší generace.

Telefon úřad práce Liberec: 950 132 111
Fax úřad práce Liberec: 950 132 302
Email úřad práce Liberec: posta@lb.mpsv.cz

Úřad práce Liberec úřední hodiny

Úřad práce Liberec má úřední hodiny, každý všední den, kromě pátku kdy je neúřední den. Přesné úřední hodiny najdete v přehledné tabulce.

Pondělí: 08:00 – 17:00
Úterý: 08:00 – 13:00
Středa: 08:00 – 17:00
Čtvrtek: 08:00 – 13:00
Pátek:

Úřad práce Liberec pracovníci a kontakty

Úřad práce Liberec zaměstnává hodně lidí. Níže najdete kontaktní informace na jednotlivé pracovníky. Jak telefon tak i email na pracovníka.

Statutární zástupce: PhDr. Kateřina Sadílková tel. 950 132 490 e-mail katerina.sadilkova@lb.mpsv.cz
Sekretariát ředitele: Hana Želechovská tel. 950 132 491 e-mail Hana.Zelechovska@lb.mpsv.cz
Zprostředkování: Zlata Adamcová tel. 950 132 421 e-mail Zlata.Adamcova@lb.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství: Mgr. Helena Adamcová tel. 950 132 400 e-mail Helena.Adamcova@lb.mpsv.cz
Podpora a evidence: Marta Kracíková tel. 950 132 404 e-mail Marta.Kracikova@lb.mpsv.cz
EURES poradce: Mgr. Barbora Lavická tel. 950 132 443 e-mail Barbora.Lavicka@lb.mpsv.cz
Poradenství: Mgr. Eva Friedrichová tel. 950 132 440 e-mail Eva.Friedrichova@lb.mpsv.cz
Volná pracovní místa: Soňa Coufalová tel. 950 132 468 e-mail Sona.Coufalova@lb.mpsv.cz
ESF: Ing. Denis Tomáš tel. 950 132 450 e-mail Denis.Tomas@lb.mpsv.cz
Trh práce: Ing. Lubomír Záleský tel. 950 132 460 e-mail Lubomir.Zalesky@lb.mpsv.cz
Kontrolní a právní: Mgr. Lukáš Roztočil tel. 950 132 478 e-mail Lukas.Roztocil@lb.mpsv.cz
Ekonomie: Ing. Hana Polmová tel. 950 132 430 e-mail Hana.Polmova@lb.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání: Marie Köhlerová tel. 950 132 447 e-mail Marie.Kohlerova@lb.mpsv.cz
Výpočetní technika: Ing. Marek Pavlík tel. 950 132 474 e-mail Marek.Pavlik@lb.mpsv.cz
Internet – správce: Mgr. Ladislav Dvořák tel. 950 132 467 e-mail Ladislav.Dvorak@lb.mpsv.cz
Státní sociální podpora – vedoucí pracoviště: Ing. Marie Vejvodová tel. 950 132 510 e-mail Marie.Vejvodova@lb.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory: Bc. Hana Marešová tel. 950 132 533 e-mail Hana.Maresova@lb.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP: Jan Nagy tel. 950 132 477 e-mail Jan.Nagy@lb.mpsv.cz

Prohlédněte si pěkné hotely v České republice.