Přestavíme si v základních obrysech úřad práce Olomouc. Můžete se dozvědět adresy, telefonní čísla, emailové adresy, úřední hodiny a kontakty na jednotlivé pracovníky, kteří pracují pro úřad práce Olomouc.

Úřad práce Olomouc adresa a kontakty

Když jdete poprvé na úřad práce Olomouc nemusíte ho hned najít, k tomu vám pomůže přesná adresa, díky které se můžete zorientovat a úřad práce Olomouc poté lehce najdete, bez zbytečných chyb.

Úřad práce Olomouc leží na této adrese:
Úřad práce v Olomouci
Vejdovského 988/4
Hodolany
779 00 Olomouc 9

Úřad práce Olomouc můžete kontaktova i přes telefon či mobil, nebo jím můžete zaslat emailovou zprávu na jejich oficiální email. Úřad práce Olomouc má tyto kontakty:

Telefon úřad práce Olomouc: 950 141 111
Fax úřad práce Olomouc: 950 141 302
Email úřad práce Olomouc: olomouc@ol.mpsv.cz

Úřad práce Olomouc úřední hodiny

Úřad práce Olomouc je pro nezaměstnané lidi otevřen každý pracovní den, s vyjímkou pátku. V pátek je zavřeno. Na úřad práce Olomouc samozřejmě mohou přijít i lidí, kteří se chtějí jen zeptat na něco okolo svého zaměstnání, brigády či rekvalifikace.

Úřad práce Olomouc má následujicí úřední hodiny:

Pondělí: 08:00 – 17:00
Úterý: 08:00 – 13:00
Středa: 08:00 – 17:00
Čtvrtek: 08:00 – 13:00
Pátek:

Úřad práce Olomouc -kontakty na pracovníky

Na zavěr vám nabídneme pracovníky úřadu práce Olomouc práce, které by se vám mohli hodit. Vždy je tam jména konkrétního pracovníka, telefonní číslo přímo na pracovníka a email přímo na pracovníka:

Statutární zástupce: Mgr. Roman Chlopčík tel. 950 141 300 e-mail roman.chlopcik@ol.mpsv.cz
Sekretariát ředitele: Libuše Ježáková tel. 950 141 301 e-mail Libuse.Jezakova@ol.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství: Zuzana Krejčí tel. 950 141 319 e-mail Zuzana.Krejci@ol.mpsv.cz
Podpora a evidence: Mgr. Daniela Bílá tel. 950 141 317 e-mail Daniela.Bila@ol.mpsv.cz
EURES poradce: Mgr. Tomáš Kráčmar tel. 950 141 320 e-mail Tomas.Kracmar@ol.mpsv.cz
Poradenství: Mgr. Jana Čuhlová tel. 950 141 322 e-mail Jana.Cuhlova@ol.mpsv.cz
Volná pracovní místa: Kristina Žáková tel. 950 141 440 e-mail Kristina.Zakova@ol.mpsv.cz
ESF: Mgr. Martina Štainerová tel. 950 141 330 e-mail Martina.Stainerova@ol.mpsv.cz
Trh práce: Mgr. Monika Gloserová tel. 950 141 324 e-mail Monika.Gloserova@ol.mpsv.cz
Kontrolní a právní: Mgr. Radek Havran tel. 950 141 327 e-mail Radek.Havran@ol.mpsv.cz
Ekonomie: Pavla Homolová tel. 950 141 315 e-mail Pavla.Homolova@ol.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání: PhDr. Dagmar Nečasová tel. 950 141 491 e-mail Dagmar.Necasova@ol.mpsv.cz
Výpočetní technika: Ing. Ivan Knotek tel. 950 141 312 e-mail Ivan.Knotek@ol.mpsv.cz
Internet – správce: Pavel Krejčí tel. 950 141 415 e-mail Pavel.Krejci@ol.mpsv.cz
Státní sociální podpora – vedoucí pracoviště: Ing. Pavlína Hedererová tel. 950 141 510 e-mail pavlina.hedererova@ol.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory: Mgr. Dana Dvořáková tel. 950 141 550 e-mail dana.dvorakova@ol.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP: Ing. Dana Křížová tel. 950 141 530 e-mail dana.krizova@ol.mpsv.cz