Představíme vám v krátkosti úřad práce Zlín, můžete si přečíst na jaké leží adresy, najdete také důležité kontakty, které využijete když budete chtít kontaktovat ůřad práce Zlín. V článku i úřední hodiny úřadu práce Zlín.

Úřad práce Zlín adresa, kontakty

Když budete poprvé hledat úřad práce Zlín tak budete možná trošku bloudit, velmi vám může pomoci přesná adresa ůřadu práce Zlín, poté se můžete ve městě lépe zorientovat a úřad práce snadněji najít. Adresa pro úřad práce Zlín je následujicí:

Úřad práce ve Zlíně

Čiperova 5182
760 01 Zlín 1

Pokud se vám nechce chodit přímo na úřad práce Zlín a potřebujete se jen na něco zeptat, nebo potřebujete něco zjistit tak můžete na úřad práce zavolat, nebo můžete využít internetu a poslat email.

Kontakty na úřad práce Zlín:

Telefony úřad práce Zlín: 950 175 111, 577 577 111
Fax úřad práce Zlín: 577 432 318
Email úřad práce Zlín: posta@zl.mpsv.cz

Úřad práce Zlín úřední hodiny

Každý úřad má vymezeno úřední hodiny pro občany. Úřad práce Zlín můžete navštívit každý pracovní den (pondělí – pátek) v následujicích hodinách:

Pondělí: 08:00 – 17:00
Úterý: 08:00 – 13:00
Středa: 08:00 – 17:00
Čtvrtek: 08:00 – 13:00
Pátek: 08:00 – 13:00

Úřad práce Zlín pracovníci a kontakty

Úřad práce Zlín je velký a rozlehlý a pracuje v něm mnoha osob. Níže najdete důležité pracovníky a telefonní čísla a emailové adresy na tyto pracovníky úřadu práce Zlín.

Statutární zástupce: Ing. Zdeněk Semerád tel. 950 175 411 e-mail Zdenek.Semerad@zl.mpsv.cz
Sekretariát ředitele: Bronislava Pavlíčková tel. 950 175 413 e-mail Bronislava.Pavlickova@zl.mpsv.cz
Zprostředkování: Mgr. Dagmar Navrátilová tel. 950 175 202 e-mail Dagmar.Navratilova@zl.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství: PhDr. Jiří Strnad tel. 950 175 506 e-mail Jiri.Strnad@zl.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným: Ing. Pavel Pinďák tel. 950 175 332 e-mail Pavel.Pindak@zl.mpsv.cz
Podpora a evidence: JUDr. Pavla Kubáčková tel. 950 175 331 e-mail Pavla.Kubackova@zl.mpsv.cz
EURES poradce: Ing. Ivana Marusjaková tel. 950 175 326 e-mail Ivana.Marusjakova@zl.mpsv.cz
Poradenství: Mgr. Iveta Žárská tel. 950 175 504 e-mail Iveta.Zarska@zl.mpsv.cz
Volná pracovní místa: Leona Švachová tel. 950 175 336 e-mail Leona.Svachova@zl.mpsv.cz
ESF: Ing. Marie Mikulcová tel. 950 175 171 e-mail Marie.Mikulcova@zl.mpsv.cz
Trh práce: Ing. Lucie Topolánková tel. 950 175 403 e-mail Lucie.Topolankova@zl.mpsv.cz
Kontrolní a právní: JUDr. Ľubica Pospíšilová tel. 950 175 512 e-mail Lubica.Pospisilova@zl.mpsv.cz
Ekonomie: Jaroslava Vykoukalová tel. 950 175 205 e-mail Jaroslava.Vykoukalova@zl.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání: Mgr. Ilona Šumíčková tel. 950 175 503 e-mail Ilona.Sumickova@zl.mpsv.cz
Výpočetní technika: Ing. Jaroslav Mátl tel. 950 175 322 e-mail Jaroslav.Matl@zl.mpsv.cz
Internet – správce: Ing. Radim Kopp tel. 950 175 334 e-mail Radim.Kopp@zl.mpsv.cz
Státní sociální podpora – vedoucí pracoviště: Ing. Hana Hruboňová tel. 950 175 120 e-mail Hana.Hrubonova@zl.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory: Bc. Dagmar Šerá tel. 577 321 149 e-mail Dagmar.Sera@zl.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP: Klára Vančuříková tel. 950 175 121 e-mail Klara.Vancurikova@zl.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP: Ing. Natalie Bradová tel. 950 175 160 e-mail Natalie.Bradova@zl.mpsv.cz